KDO JSME?

Děláme radost z rozbalování....

Dárková balící služba Afifi je takovým fénixem roku 2020. Zatímco mnoho podniků svou činnost tento rok ukončilo, Afifi tomu navzdory postupně představilo svou tvář.
Jsme lidé, které jejich práce opravdu baví, kterým záleží na výsledku a kteří jdou do všeho po hlavě!

Specializujeme se nejen na "obyčejné" balení dárků, ale pyšníme se i vlastní kolekcí ručně vyráběných přání a dekorací, obrovskou škálou velikostí a designů dárkových krabic, zakázkovou výrobou kokard na auto a v neposlední řadě bohatým doplňkovým prodejem jako jsou dárkové tašky, stuhy či role luxusních papírů.

Tým Afifi, tvořený z velké časti ženami, tedy Fifinkami, doladí Váš dárek k absolutní dokonalosti. Jediné, co musíte udělat, je ho pořídit a přinést k nám, my zařídíme vše ostatní. Pomoct dokážeme i pokud má Váš dárek nadstandardní rozměry nebo pokud ho u sebe nemáte. Tzv. Instantní balení na míru Vám naše Fifinky připraví na každé z našich poboček! Pomohou Vám vybrat vhodnou krabici či dostatečné množství balícího papíru, naměří požadovanou délku stuhy a během okamžiku připraví i krásnou mašli či kokardu dle Vašeho výběru.

Celý náš tým se pyšní bohatými zkušenostmi v oboru, nebojte se tedy, že by je nějaký Váš atypický dárek vykolejil, budou ho spíš považovat za další výzvu, kterou si díky Vám mohou zkusit. Na závěr se hodí použít jedno motto, které si jako mladá firma každý den opakujeme: "Vděčnost je prvním krokem úspěchu" Proto děkujeme za každou Vaši návštěvu a doufáme, že se k nám budete s úsměvem vracet vždy, kdy si to bude nějaká krásná událost ve Vašem životě žádat.

KDO ZA TÍM VŠÍM STOJÍ?

Nejlepší tým na světě! :))

Jsme lidé, které jejich práce opravdu baví, kterým záleží na výsledku a kteří jdou do všeho po hlavě!

Nikdy bych si nemyslela, že zaměstnanci dokáží být tak loajální a zapálení pro věc. Ani nechci říkat zaměstnanci, jsou to kolegové, kamarádi, srdcaři, kteří naší firmě věří a na které se mohu vždy spolehnout. Mám obrovské štěstí, že takové lidi kolem sebe mám!

A moc ráda vám je představím:

Dejv - náš Fifi Boy - kutil, Ferda mravenec a nejhodnější chlap, který se vždy postará o to, aby bylo všude všechno funkční, byl dostatek zboží a dobrá nálada!

Verunka - můj poklad na práci ve skladu a ještě zvládá vést pobočku v Letňanech....bez ní bych tu nenašla ani obálku:)

Lucka - parťačka, a moje pravá ruka.....a samozřejmě nejlepší designérka. Lucka nezkazí žádnou zábavu a vždy mi se vším pomůže.

Lina - vedoucí stánku, ale nejen to - je to člověk, který mi vždy zvedne náladu, je upřímná a nikdy neodmítne mi pomoc. Lina je královna pobočky na Chodově.

Míla - naše lvice, která se pro tuto práci narodila! Zabalí cokoliv, extrémně rychle a extrémně dobře:) najdete jí na pobočce Smíchov.

Kačka - s Kačkou je ohromná sranda :) a podle mě, má vždycky dobrou náladu. Nejen, že vede pobočku, ale navíc jí (ne)nápadně využívám na příspěvky na sociálních sítích - to je totiž její parketa, která jí jde stejně dobře jako balení dárků! Kačka velí pobočce na Floře.

Domča - pamatuji si, jak jsem jí přijímala jako brigádníka a najednou je z ní stálice pobočky. Moje želízko v ohni, které se osvědčilo a já jsem ráda, že už je naplno mezi námi. Domča je skvělá posila pobočky v Letňanech.

Šárka - posila pobočky na Chodově a člověk, který už má s balením dárků kopu zkušeností. Nikdy jsem jí neviděla bez úsměvu a jsem ráda, že je v našem týmu.

Klára - fungovat bez člověka, který má v malíčku čísla a faktury by opravdu nešlo. Klára je navíc i skvělá v balení dárků a tak se u nás určitě neztratí. Na Vánoce k tomu všemu zvládne ještě šéfovat jedné z poboček.

A samozřejmě by to nešlo bez podpory mých blízkých a bez dalších posil a to jsou naše brigádnice - Fifinky, které náš hvězdný tým doplňují......takže holky: Helčo, Bětko, Terko, Alonko, Anničko, Klárko, Marcelko, Natálko.....moc vám děkuji, že patříte do Afifi Týmu:)

Lenka - to jsem já, ta, co se snaží se z toho všeho nezbláznit a která je vděčná všem výše zmíněným za všechno, co pro mě dělají! Jste skvělí!