Co umíme a děláme:

Balení dárků

Najdete nás na 4 místech v Praze. Balení dárků všech tvarů a rozměrů do papíru, tašek, krabiček, celofánu......máme širokou škálu stuh, dekorací, přáníček, jmenovek.

Zakázky

Hromadné balení dárků pro zákazníky, zaměstnance, klienty, partnery. Připravíme pro Vás nabídku na míru. Společně vymyslíme barvy, motivy, materiály. Zašleme Vám možnosti personalizace, vizuální fotky balení....splníme všechny Vaše představy.

E-shop a prodejny

Veškerý nás sortiment si můžete objednat na našem e-shopu nebo si odnést s sebou z našich poboček.

Výroba a tisk na míru

Chcete balicí papír s vlastním obrázkem, nápisem, jménem, logem? A co třeba k němu rovnou i přáníčko? Stuhu s nápisem, jménem, sloganem.....to vše umíme na počkání v našem Showroomu na Praze 3. Přijďte nás navštívit a zjistit na vlastní oči, co všechno umíme.

Magnetické krabice

Krásný doplněk pro Váš e-shop a Vaše zákazníky. Magnetické krabice mají jako součást také saténovou stuhu a v naší nabídce naleznete několik barev a velikostí. Naše nabídka se stále rozrůstá. Chcete takové krabice přímo pro sebe a na míru? Více info ZDE.

Chcete zjistit více o tom, co v Afifi umíme? Vyberte si co Vás zajímá, přečtěte si informace a v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.