BALENÍ DÁRKŮ PRO FIRMY

Potřebujete zabalit dárky pro vaše obchodní partnery, klienty nebo zaměstnance? Sháníte velké množství mašliček, dekorací nebo jmenovek?

Zabalíme vaše dárky v jakémkoliv množství přesně podle vašich představ. Vyrobíme mašle na zakázku v jakémkoliv množství a velikosti.

Stačí nás jen kontaktovat pomocí poptávkového formuláře a my se s vámi spojíme a domluvíme vše potřebné.

Můžete nám také napsat na e-mail: lenka@afifi.cz nebo zavolat na Lence na číslo: 777 284 886


Jak to funguje?

NAPIŠTE NÁM

Vyplňte poptávkový formulář, pošlete e-mail, zavolejte. Pro začátek nám stačí vědět, kolik dárků budete chtít zabalit a  přibližný termín.

SPOJÍME SE S VÁMI

Na základě vaší poptávky vám zavoláme a začneme domlouvat podrobnosti. 

PLÁCNEME SI A JDEME NA TO

Vše je domluvené, nezbývá tedy něž dárky zabalit, přesně podle vašich představ a máme hotovo:)

  • kontaktujte nás s poptávkou - těšíme se na to, co si pro nás připravíte - nebojíme se žádného tvaru, počtu kusů.....jsme profíci a zvládneme vše :)
  • my se vám ozveme a domluvíme se na všem potřebném - barva papíru, stuhy, krabice, výběr dekorací, možnost výroby jmenovek s logem, se jmény obdarovaných.....umíme vše na co si vzpomenete
  • zašleme vám ke schválení fotografie, jak by dárky mohli vypadat, nebo můžete přijet k nám a vše si vybrat na místě a pořádně to okouknout - máme toho hodně co nabídnout: :)
  • přijedeme za vámi, nebo vy nám přivezete dárky k nám do naší centrální balicí dílny a my se vrhneme na balení v co nejkratším čase :)
  • dárky jsou hotové - můžete si je vyzvednout, můžeme vám je zaslat, pokud balíme dárky u vás ve firmě, balíme fidlátka a jedeme dál:)

OBJEDNEJTE SI NAŠE SLUŽBY

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.